wordpress-wp-web-tasarim

WordPress Web Tasarım

WordPress Web Tasarım

WordPress web tasarımı yapmak hem çok eğlenceli hemde çok keyifli. Dünyada birçok web tasarımcısı alt yapı olarak wordpress kullanıyor. WordPress temaları, wordpress eklentileri çeşitliliği ile web tasarım yapmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir içerik yönetim sistemi. Dünyada kurulan her 10 web sitesinden 7 tanesi wordpress ile kurulmaktadır. Drupal ve joomla ile birlikte en popüler içerik yönetim sistemidir.

WordPress Hosting

2018 ve 2019’da dolar kurlarındaki yükseliş wordpress hosting fiyatlarına da yansıdı. WordPress’te kaliteli hostingi uygun fiyata bulmak oldukça zor. Piyasada hali hazırda çok fazla hosting firması var. Ancak içlerinden bir çoğu hakkında sikayetvar.com ve webmaster forumlarında olumsuz yorumlar var. WordPress hosting satın almadan önce mutlaka wordpress hosting satın alma rehberine göz atmanızı öneririm. Domain-alan adınızı belirledikten sonra en önemli karar vermeniz gereken şeylerden biri de wordpress hosting seçimidir. Türkiye’de wordpress hosting için bir çok yerli firma bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yabancı wordpress hosting firmaları da bulunmaktadır. Godady, İsimtescil, Turhost, Bluehost, Hostgator gibi firmalar sektörün liderlerindendir.

En İyi Blog Siteleri Listesi – Türkiye

Blog Siteleri ve en iyi bloglar hangileri; Türkiye’de irili ufaklı binlerce blog var. Bunlardan bazıları 15 yılı devirmiş durumda. Kimileri henüz 1-2 yıllık olmasına rağmen göz kamaştırıyor. En iyi blog siteleri listesinde bir çok blog sitesi var. İnsan hangi blogları takip etmem gerekiyor? Blog takibi yapmak için en iyi blog siteleri hangileri, hangi blogların e-posta aboneliklerine kaydolmalıyım sorusunu sormadan edemiyor.

 

 

Bir cevap yazın